Для мене це місце стало просто рідною домівкою. Персонал дуже чуйний, уважний, дбайливий. Деколи мені здавалося, що у закладі працюють феї. З якою легкістю вони справлялися з будь-якими, навіть найскладнішими завданнями та проханнями. Обстановка дуже затишна, нагадує домашню. Є досить милий дворик, де можна прогулятися. Хочеться висловити велику подяку персоналу цього пансіонату за таке чудове обслуговування.
Для мене найголовніше – спокій моєї мами. Тут їй дуже подобається перебувати. Тут працюють досвідчені лікарі, які завжди доглядають своїх постояльців, у той час як вдома часом немає можливості завжди доглядати її. Моя мати знаходиться в руках професіоналів. Я за неї спокійна.
У мене є добра, любляча, чуйна дочка Юлечка. Вона отримала хороше виховання і освіту, вийшла заміж, народила двох дітей. У неї порядний чоловік. мені будинок, де живуть такі як я люди похилого віку. І ось я живу в пансіонаті вже півроку. Люди тут працюють просто чудові. Нас смачно годують, стежать за нами, влаштовують свята, конку риси, не дають сумувати. У мене з'явилися нові друзі та подруги. Діти мене не забувають. Я в курсі їхніх життєвих подій і про мене вони всі знають. Приїжджайте до нас і ви не пошкодуєте.

Я дуже радий, що моя сестра потрапила до пансіонату Доброта Харків, бо я сам живу у Полтаві, а сестра у Харкові. Мій товариш порадив цей пансіонат для людей похилого віку. У нього друг працює санітаром у пансіонаті, але це не означає, що до моєї сестри особливе ставлення з боку персоналу. Тут однаково добре ставляться до всіх пацієнтів, особисто переконався. Здоров'я вам та терпіння. Ще раз дякую!

У пансіонаті "Доброта" мешкає моя тітка. Їй 93 роки, вона потребує підтримки та піклування. Персонал пансіонату ставиться до тітки ввічливо та з розумінням. Тітка задоволена та спокійна. Дякуємо співробітникам пансіонату за турботу.

Доглядати тата стало складно, не вистачає сил і часу. змушені були звернутися по допомогу. У пансіонаті тато отримує належний догляд. Дякую персонал пансіонату для людей похилого віку "Доброта" за турботу та увагу.

Моя мама жила у селі. З віком у неї не стало сил дбати про себе самостійно. У мене теж немає можливості постійно перебувати поряд. У пансіонаті "Доброта" мешкає вже півроку. Навколо пансіонату є велика паркова територія для прогулянок. Мама почувається в домашній обстановці. Добре, що є такі організації.

У мами трапився інсульт. Після виписки з лікарні вона потребувала цілодобового догляду. Вибрали пансіонат "Доброта". Мама завжди оточена увагою, доглянута, нагодована. Дякую за вашу роботу.

Сім місяців тому я вперше приїхала до пансіонату Доброта, син був у поганому стані після черепно-мозкової травми. Після операцій у неї відмовила половина тіла. Синові лише 40 років, звичайно я дуже сподівалася підняти його на ноги. Мені сподобався підхід пансіонату та практика догляду за людьми у подібному становищі. Я наочно побачила, що тут не пускають проблему на самоплив, а займаються її вирішенням та є результати. На щастя, мій син зараз може самостійно ходити і може сам себе обслуговувати.

Дякую співробітникам пансіонату Доброта за їхню роботу та ставлення до пацієнтів.

Дякую організації за транспортування моєї мами з Мерефи до Харкова ближче до нас. Через коронавірус і вік і все з цим пов'язане, так набагато зручніше.

Тепер мама завжди поряд, я не хвилююся, що з нею. Пансіонат Доброта взяв він обов'язки з догляду. Умови проживання та харчування, вартість, а головне ставлення персоналу мене більш ніж влаштовують.
Дякую від Марини Сергіївни Свистунової.

Здрастуйте, ми із Запоріжжя, але наш дідусь живе у Харкові. Добиратися сюди, щоб його відвідати, досить важко, нікого з родичів у Харкові ми не маємо. Ми почали вибирати будинок для людей похилого віку і приїхали в пансіонат Доброта, щоб на місці поспілкуватися з керівництвом і подивитися палати і все інше. Дідусь задоволений і мешкає тут уже півроку. Характер у нього непростий, але все добре влаштувалося.

Дякую співробітникам за вашу роботу та ставлення до нашого дідуся.

Сім'я Халіних.