У Полтаві нещодавно відкрилося нове відділення хоспісу Полтава "Дерево життя".

Відділення розташоване в сучасному просторому будинку, три поверхи, немає порогів, три санвузли перероблені в душові. Чотириразове харчування та реабілітолог у штаті пансіонфу. Будівля пансіонату розташована у тихому місці, у зеленій зоні, гідний ремонт. Є палати одно, двох, трьох та чотиримісні з телевізорами. На кожному поверсі душова та вбиральня.


Хоспіс Дерево життя в Полтаві із задоволенням допоможе людям, які через зайнятість та інші причини, не можуть приділити достатньо часу та уваги догляду за своїми літніми близькими. Ми маємо значний досвід і готові створити для ваших близьких гідні умови проживання, відмінне харчування, з урахуванням усіх побажань та стану здоров'я, забезпечити повний спектр послуг пов'язаних з доглядом та турботою про ваших улюблених людей.

Наші пансіонати на даний момент успішно приймають постояльців у багатьох містах України, ми працюємо вже 12 років у цій сфері та накопичили значний досвід та практику з догляду за різними людьми з різними діагнозами та станом здоров'я. Ми регулярно проводимо для наших співробітників заняття для покращення їх професійних навичок, курси надання допомоги.


І ще ми вважаємо, що крім цього дуже важливо підтримувати позитивне ставлення наших постояльців до життя, щоб піднялася їхня самооцінка і впевненість у собі і вони змогли повірити, що потрібні комусь тому, тому ми намагаємося стати друзями для всіх наших постояльців.