Всі ми, в якийсь момент потребуватимемо допомоги, як і наші літні родичі та близькі зараз. І як чудово, коли одне правильне рішення може вирішити усі проблеми.
Пансіонат для людей похилого віку «Доброта», пропонує якісні умови проживання та цілодобовий догляд за людьми похилого віку.

Що потрібно людям похилого віку? Звичайно ж, відчувати себе потрібними та коханими. Але важливо розуміти, що своє кохання можна висловити по-різному, і забезпечити своїм близьким, що потребують догляду, комфортне життя – один з найкращих способів. На жаль, через різні обставини, ми не завжди можемо зробити це самостійно, але ми завжди можемо звернутися за допомогою, і що не менш важливо – допомогу цю отримати.

Персонал пансіонату для людей похилого віку «Доброта» Харків, кожен свій день віддає на те, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно, і відчували турботу, якою їх оточують. Що саме може запропонувати наш пансіонат для людей похилого віку:

Коли ми були дітьми, наші батьки, бабусі та дідусі дбали про нас. Час іде, і тепер наша черга дбає про них. Але, на жаль, часто буває, що ми просто фізично не можемо забезпечити своїм літнім близьким той догляд, який їм не оминаємо. Адже вони варті турботи, уваги, всього, що їм так потрібно. Адже, крім цього, накладаються проблеми зі здоров'ям, які також потребують постійної уваги.

 Наука, яка всебічно вивчає психологічні та біологічні причини старіння людини та можливості захисту від неї, називається геронтологія. Геронтологія як наука розглядає ресурси людини, які сприяють омолодженню організму. Геронтологія поділяється на три складові навчання: геріатрія, герогігієна та геронтопсихологія. Геріатрія вивчає інволюційні зміни організму людини, досліджує особливості лікування та можливість профілактики захворювань людей похилого та старечого віку. Герогігієна опрацьовує питання, пов'язані із загальною та спеціальною гігієною старшої вікової категорії.Будинок для людей похилого віку Доброта вважається відмінним виходом для сім'ї, яка має літнього родича, який вже не здатний сам за собою доглядати. Якщо ви не можете забезпечити щоденний перегляд за ним, а доглядальниці не вселяють належної довіри, звертайтесь до нас. Будьте впевнені, ми робимо все, щоб людям похилого віку було максимально зручно.
Вкрай важливим є те, щоб людина знайшла в пансіонаті компанію зі схожими звичками та інтересами. Будинок для людей похилого віку вартість включає в себе такі аспекти:

 • здорове 3-разове харчування;
 • психологічна допомога;
 • послуги медперсоналу;
 • за необхідності послуги доглядальниці;
 • щоденне прибирання та прання;
 • організація різноманітних заходів та свят;
 • користування меблями та комунальними послугами;
 • ремонт чогось;
 • охорона приміщення

 

Нами були враховані всі дрібниці та ретельно продуманий розпорядок дня. Передаючи літнього члена сім'ї до нашого закладу, ви можете бути спокійні за його стан. Єдине, що вам потрібно робити – пам'ятати про фінансовий борг перед будинком для людей похилого віку, а також частіше відвідувати дідусів і бабусь.

Будинок для людей похилого віку ціни можуть змінюватись і відрізняються індивідуальністю, оскільки вони залежать від конкретних умов, таких як:

 • емоційний та ментальний стан людини;
 • здатність до догляду самим собою;
 • хронічні проблеми, ступінь інвалідності;
 • реабілітаційна необхідність після тяжких травм або захворювань.

Варто відзначити, що будинок для людей похилого віку ціна є досить високою, якщо потрібно догляд за лежачим. І це не дивно, оскільки обслуговувати таких пацієнтів справді трудомістко. Вартість проживання також залежить від кількості місць у кімнатах. Якщо говорити про особисті речі та предмети гігієни, то їх літні люди привозять із собою. Родичам необхідно подбати про передачу взуття, одягу для прогулянок і будинку, комплекти нижньої білизни, рушники та інше ванне приладдя. Що стосується медичних показань, то варто взяти: ліки та шприци, коляску, тростину або ходунки, окуляри, памперси, пелюшки і так далі. Поповнювати лікарські запаси та гігієнічні засоби необхідно в міру їх витрачання. Покупки можна робити як самому, і через персонал пансіонату. Таким чином, будинок для людей похилого віку ціни у нас відрізняються демократичністю. Це дуже низька плата за те, щоб вашому члену сім'ї було дуже комфортно жити.

Дорогі друзі наш пансіонат відвідав пастир Костянтин. Він уже ходить до нас щотижня.

Наші постояльці дуже раді його приходу, готуються, переодягаються і наводять порядок.

І із задоволенням спілкуються, йде дискусія, ясна річ у багатьох свою думку. Але найголовніше - всі раді спілкуванню і чекають на наступну зустріч з пастирем Костянтином.


Прийшло дуже спекотне літо, люди похилого віку дуже погано переносять спеку. Але нам пощастило, що пансіонат Доброта знаходиться на березі річки Уди. Ми організували виходи до річки, але у вечірній час, коли там дме вітерець, заходить сонце і можна подихати вологим свіжим і чистим повітрям. Деякі пацієнти пансіонату з обмеженими можливостями довозяться на спеціальних кріслах, звичайно це дуже тішить наших пацієнтів. Пансіонат Доброта Харків дуже пощастило, що наш будинок знаходиться в такому мальовничому місці і наші постояльці можуть відпочивати в такому чудовому місці.

Настав час збирати врожай!

У пансіонаті Доброта виділено невелику ділянку під городик та квітник. Сама ідея виникла з ініціативи наших кількох постояльців, вони ж і допомагають співробітникам та доглядати за городом. Хоча це звичайно скоріше хобі або цікаве заняття для нас усіх, але помідори та огірки вже дозрівають і йдуть на загальний стіл пансіонату. Також три рази на тиждень бажаючі у супроводі санітара відвідують пляж. Річка у нас майже поряд.

Пансіонат Доброта вживає всіх необхідних заходів для дотримання ізоляції. Ми скоротили до мінімуму зіткнення із зовнішнім оточенням, у тому числі відвідування родичем наших постояльців, змінили кількість контактів із кур'єрами щодо закупівлі продуктів харчування для пансіонату.

Спасибі велике близьким, наших постояльців за розуміння та відповідальний підхід до запобіжних заходів у Covid. Наш контингент у зоні ризику захворювання, тому ми вжили найсуворіші запобіжні заходи.

Хоспіс для важких хворих "Доброта" у Харкові відповідає за ваших рідних людей та підходить до дотримання карантину з максимальною серйозністю.

У Полтаві нещодавно відкрилося нове відділення хоспісу Полтава "Дерево життя".

Відділення розташоване в сучасному просторому будинку, три поверхи, немає порогів, три санвузли перероблені в душові. Чотириразове харчування та реабілітолог у штаті пансіонфу. Будівля пансіонату розташована у тихому місці, у зеленій зоні, гідний ремонт. Є палати одно, двох, трьох та чотиримісні з телевізорами. На кожному поверсі душова та вбиральня.

Ми можемо організувати доставку пацієнтів з обмеженими можливостями до будь-якої частини України. Для цього використовуються спеціалізовані комфортабельні автомобілі для перевезення хворих.

Нові автомобілі RENAULT з наступними перевагами:

- Просторий салон; - М'яка підвіска; - Кондиціонер та обігрівач; - Каталка-носилки для перевезення хворого; - Гнучкі ноші для перенесення пацієнта; - 3 м'які сидіння для супроводжуючих осіб;
- Багато місця для багажу; - Досвідчений та уважний водій. Пансіонат Доброта буде радий допомогти вам із трансфером.
Прийшла зима, але ми не сумуємо, намагаємося покращити умови, зробили ремонт в одному із загальних приміщень.

Не на всі наші задуми вистачає коштів, пансіонат приватний, а вартість проживання ми намагаємося утримати на доступному рівні.

Якщо є люди або організації, які можуть допомогти пансіонату Доброта, ми будемо дуже раді прийняти допомогу в будь-якому вигляді, у тому числі будматеріалів.

З повагою працівники пансіонату Доброта.

Шановні друзі, ми відкрили нове відділення у місті Полтаві, тепер ми готові приймати пацієнтів у нашому будинку для літніх людей.

Це нове комфортабельне приміщення, повністю адаптоване для проживання людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями.

Ми не стоїмо на місці, розвиваємо нашу мережу пансіонатів для людей похилого віку.

При цьому високу якість послуг ми намагаємось поєднати з доступними цінами. Безумовно, всі родичі людей похилого віку, які перебувають на нашій опіці, хочуть мати можливість швидко добиратися в пансіонат, щоб якомога частіше бачитися зі своїми рідними, тому відкриття пансіонату для людей похилого віку. Дерево життя в Полтаві, звичайно, приємна новина для всіх, хто зацікавлений у наших послугах.

У пансіонаті Доброта працює лікар реабілітолог вищого ступеня, який підняв уже багатьох пацієнтів після інфарктів та інсультів, людей після тяжких травм.

Це тривалий важкий процес, багато пацієнтів не готові морально боротися, всі заняття проходять через працю і біль, але як інакше? Багатьом доводиться навчитися ходити заново, говорити та багато іншого, щоб повернутися до свого звичайного життя. Наші спеціалісти працюють на результат.


Будинок для людей похилого віку Доброта прагне створити належний затишок, підібрати до кожного свій підхід, щоб постояльці були щасливі у нас, посміхалися, раділи, щоб ніхто не відчував себе ущемленим ні в чому, покинутими і непотрібними.

Це не завжди просто, але у нас досвідчений і небайдужий персонал, який проводить весь час разом із нашими мешканцями пансіонату Доброта, як у будні так і у вихідні. Фактично ми є все більша родина. Звертайтесь до пансіонату Доброта, ми будемо раді вашому дзвінку, готові відповісти на всі ваші запитання.


Хоспіс Доброта надає на ваш вибір кілька варіантів розміщення. Це може бути проживання у кімнаті на кілька осіб або одномісна кімната. До нас прямують люди після лікування у лікарні, люди з обмеженими можливостями, а також просто люди похилого віку. У нас є всі умови для комфортного проживання: спеціальні ліжка, телевізор у кожній кімнаті, інтернет та чайник. Персонал приватного хоспіса складається з кухаря, няні та мед брата. У нас повний пансіон, всі види сервісу, починаючи з харчування, прибирання, купання, прання, стрижки та допомога у будь-якій потрібній для наших постояльців справі. Якщо ви не встигаєте доглядати за своїм близьким, який потребує постійної уваги - ми зможемо вам допомогти.

 Пансіонат Доброта перейшов на зимовий режим, ми змінили розклад пансіонату і звичайно меню. Темніє значно раніше і треба чимось зайняти наших постояльців. Ми організували турнір з доміно із призами за перше місце. А ще ми встановили акваріум і плануємо надалі встановити у кожній кімнаті, оскільки він створює домашній затишок та приємну атмосферу. Спостерігати за рибками та равликами подобається все нашим постояльцям. Увечері наша Тамара Федорівна грає на піаніно класику. Усі із захопленням слухають та просять продовження.