За бажанням, якщо ви не в змозі транспортувати в пансіонат свого близького, можете зв'язатися з нами по телефону і замовити трансфер на перевезення лежачого хворого, з будь-якої точки Харкова та Харківської області. Перевезення від ліжка до ліжка.

Також перевезення виконується з інших міст України, тільки замовляти потрібно заздалегідь як машину, так і бронювати місця.

Транспортування надає досвідчений відповідальний водій.

Основне наше завдання - якісний догляд за хворими, провітрювання, прибирання, кварцювання, регулярна зміна постільної та білизни.
Повноцінне дієтичне харчування, меню з урахуванням вказівок дієтолога нашого пансіонату, індивідуальне харчування з урахуванням побажань та фізичних можливостей.
У будівлі немає сходів, відсутність порогів, дверні прорізи широкі. Ванна кімната і душ, з поручнями.
Лікування за індивідуальними програмами, реабілітація з урахуванням особливостей організму, залежно від стану здоров'я.
Постійний моніторинг, також емоційного самопочуття та контроль за життєвими показниками.
Також наша перевага - пансіонат на березі річки, на околиці міста, далеко від суєти та смогу мегаполісу.

У послуги пансіонату Доброта входить допомога у проведення гігієнічних процедур, психологічна підтримка, консультації, постійна підвищена увага до лежачих пацієнтів, турбота про людей із недоумством, постійну увагу до побажань літніх пацієнтів, станом здоров'я та динамікою розвитком стану, послуги перукаря та майстра манікюру, цікаві програми для проведення дозвілля, прогулянки з супроводом, різноманітне, смачне та дієтичне харчування.

Кожен співробітник пансіонату "Доброта" - це фахівець у своїй справі. Наш штат невеликий, але попри все освоюють спеціальну підготовку, проходять курси та тренінги професійного зростання. Ми впевнені, що будинок для людей похилого віку Доброта Харків займається необхідною і суспільно корисною, благородною справою.

У нашому пансіонаті знаходяться люди з різними видами захворювань, наприклад деменцією, склерозом, після інфаркту або інсульту, молодші люди з травмами кінцівок або паралічем, загалом ті, хто самостійно за собою не може доглядати. При необхідності ми можемо викликати нашого лікаря, який обстежує, дає призначення, реабілітолог займається відновленням за допомогою тренажерів, спеціальних вправ, відновлює координацію руху, робить масаж частин тіла, що не функціонують. У нас є люди, які надійшли у тяжкому стані і тільки могли рухати головою, відповідаючи на запитання так чи ні. Деякі вже самостійно сидять на ліжках, деякі самі можуть їсти, є навіть такі, хто може ходити без допомоги ходунків.