preview

 

 

 

 

 

 

Приватний пансіонат для людей з обмеженими можливостями у Харкові

 

Будинок престарілих Харків - "Доброта", приватний пансіонат для людей похилого віку з досвідченим персоналом та відмінними умовами проживання.
На жаль у багатьох з нас занадто багато щоденних турбот та справ. Трапляється, що наші близькі та рідні люди страждають від нестачі нашої уваги. Якщо ви хочете бути впевнені, що найближчі вам люди похилого віку отримають максимум уваги, зручностей і догляду, зверніться до нас. людині максимально можливе комфортне проживання, харчування, медичне обслуговування та чудове дозвілля! Ви повинні зрозуміти, що люди похилого віку найбільше бояться залишитися на самоті. Наш приватний будинок для літніх людей у ​​Харкові дозволяє вирішити і цю проблему.

Разом літні люди і почуваються набагато краще, спілкування та спільне дозвілля допомагають повернути впевненість у собі та позитивний настрій.

Пансіонат

1

Цілодобовий догляд (24/7)


Персонал будинку для літніх людей у ​​Харкові знаходиться поруч цілодобово і надає всю потрібну допомогу (пересування, харчування, догляд).
2

4-разове збалансоване харчування


Професійний кухар. Облік індивідуальних дієтичних особливостей та переваг постояльців. Є можливість готувати індивідуально (за окремою домовленістю).
3-1

Огляд лікарів


Огляд лікаря-терапевта та вузькоспеціалізованих лікарів за потребою.
der-eigenanteil-der-kosten-haengt-von-der-pflegestufe-ab

Постійний моніторинг стану здоров'я


У нашому будинку для літніх людей у ​​Харкові проводяться вимірювання артеріального тиску, температури, пульсу – щодня. Постійний контроль рівня цукру у діабетиків.
1340632244209098 big photo

Повний гігієнічний та косметичний догляд


Купання, умивання, стрижка волосся та нігтів. Для лежачих – повний комплекс догляду за найсучаснішими методиками!
podmoskovie-mo-15

Будинок для людей похилого віку Харків це - комфортабельні кімнати, оснащені всім необхідним


Просторі кімнати з великими вікнами, високими стелями; телевізори у всіх кімнатах.
860d45f92a72e5aa

Різноманітне дозвілля


Прогулянки на свіжому повітрі, телевізори в кімнатах, бібліотека, настільні ігри, журнали, малювання, ліплення, співи та ін.
1102seniors

Обгороджена територія, що охороняється


Територія обгороджена по периметру, безпечно гуляти
img 4029

Трансфер до пансіонату


Доставка здійснюється у спеціально обладнаному транспорті для людей з обмеженими можливостями
photos0-800x600

Прання та прасування постільної та особистої білизни


Регулярна зміна постелі та рушників, прання та прасування особистих речей

Відгуки

 

Ми допоможемо вам у будь-якій ситуації

 

- Потрібен цілодобовий догляд
- Потрібна допомога психолога
- Близька людина самотня і замкнулася в собі
- Нема з ким залишити близького під час поїздки у відпустку
- Не знаєте, ЯК правильно доглядати за хворим - Розриваєтеся між хворою людиною, роботою і своєю сім'єю - Життя близького нудне і одноманітне, йому не вистачає спілкування і уваги - Близьку людину небезпечно залишати одного - Приходять доглядальниці так ненадійні. - Потрібна особлива дієта
- Не впевнені, що ліки приймаються вчасно
- Близький веде малорухливий спосіб життя

 

Дім престарілих Харків ціни

 

Будинок для людей похилого віку Доброта вважається відмінним виходом для сім'ї, яка має літнього родича, який вже не здатний сам за собою доглядати. Якщо ви не можете забезпечити щоденний перегляд за ним, а доглядальниці не вселяють належної довіри, звертайтесь до нас. Будьте впевнені, ми робимо все, щоб людям похилого віку було максимально зручно.

Вкрай важливим є те, щоб людина знайшла в пансіонаті компанію зі схожими звичками та інтересами.

Будинок для людей похилого віку вартість включає в себе такі аспекти:

- здорове 4-разове харчування;
- психологічна допомога;
- послуги медперсоналу;
- за необхідності послуги доглядальниці;
- щоденне прибирання та прання;
- організація різних заходів та свят;
- користування меблями та комунальними послугами;
- ремонт чогось;
- охорона приміщення.

Нами були враховані всі дрібниці та ретельно продуманий розпорядок дня. Передаючи літнього члена сім'ї до нашого закладу, ви можете бути спокійні за його стан. Єдине, що вам потрібно робити – пам'ятати про фінансовий борг перед будинком для людей похилого віку, а також частіше відвідувати дідусів і бабусь.

Будинок для людей похилого віку ціни можуть змінюватись і відрізняються індивідуальністю, оскільки вони залежать від конкретних умов, таких як:

  • емоційний та ментальний стан людини;
  • здатність до догляду самим собою;
  • хронічні проблеми, ступінь інвалідності;
  • реабілітаційна необхідність після тяжких травм або захворювань.


Варто відзначити, що будинок для людей похилого віку ціна є досить високою, якщо потрібно догляд за лежачим. І це не дивно, оскільки обслуговувати таких пацієнтів справді трудомістко. Вартість проживання також залежить від кількості місць у кімнатах. Якщо говорити про особисті речі та предмети гігієни, то їх старі привозять із собою. Родичам необхідно подбати про передачу взуття, одягу для прогулянок і будинку, комплекти нижньої білизни, рушники та інше ванне приладдя. Щодо медичних показань, то варто взяти: ліки та шприци, коляску, тростину або ходунки, окуляри, памперси, пелюшки тощо.Поповнювати лікарські запаси та гігієнічні засоби необхідно в міру їх витрачання. Покупки можна робити як самому, і через персонал пансіонату. Таким чином, будинок для людей похилого віку ціни у нас відрізняються демократичністю. Це дуже низька плата за те, щоб вашому члену сім'ї було дуже комфортно жити.

Трансфер в пансионат Доброта

У пансіонаті Доброта є послуга доставки пацієнтів на місце проходження реабілітації. Якщо у вас немає можливості або ваш близький не в змозі пересуватися, в будинку для літніх людей є така послуга, як доставка на місце спеціалізованої допомоги. Доставка проводиться в спеціально обладнаному транспорті для людей з обмеженими можливостями Доброта.

Чекаємо на ваші дзвінки пансіонат для літніх людей Доброта в Харкові!